Krajské centrum talentované mládeže
VOLEJBAL VYSOČINA, o. s.

Archiv soutěží


Soutěže 2015/2016


1. liga kadetky

Družstvo

Vedení: Ing. Zdeněk Meitner

Hlavní trenér: Dana Melicharová

Hráčky: Barbora Bradáčová, Petra Indrová, Adéla Krejčová, Nikol Kubátová, Kateřina Kuníková, Karolína Maroňová, Šárka Semerádová, Veronika Semerádová, Nikola Škorpíková a Karolína Štefková


Trénink

Trénuje se každé pondělí, středu a pátek od 16:00 do 18:00 v telocvičně ZŠ Nad Plovárnou v Jihlavě.


Rozpis utkání a výsledky

Skupina 1-KKY-B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS: 1-KKY-B, 1-KKY-I




Český pohár kadetky+juniorky

Družstvo

Vedení: Ing. Zdeněk Meitner

Hlavní trenér: Dana Melicharová

Hráčky: Barbora Bradáčová, Petra Indrová, Adéla Krejčová, Eva Krulová, Nikol Kubátová, Kateřina Kuníková, Karolína Maroňová, Šárka Semerádová, Veronika Semerádová, Nikola Škorpíková a Karolína Štefková


Trénink

Trénuje se každé pondělí, středu a pátek od 16:00 do 18:00 v telocvičně ZŠ Nad Plovárnou v Jihlavě.


Rozpis utkání a výsledky

Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS: CP-JKY, CP-JKY1, CP-JKY2, CP-JKY3




Krajský přebor: Vysočina juniorky

Družstvo

Vedení: Ing. Zdeněk Meitner

Hlavní trenér: Dana Melicharová

Hráčky: Barbora Bradáčová, Petra Indrová, Adéla Krejčová, Eva Krulová, Nikol Kubátová, Kateřina Kuníková, Karolína Maroňová, Šárka Semerádová, Veronika Semerádová, Nikola Škorpíková a Karolína Štefková


Trénink

Trénuje se každé pondělí, středu a pátek od 16:00 do 18:00 v telocvičně ZŠ Nad Plovárnou v Jihlavě.


Rozpis utkání a výsledky

Skupina VY-JKY
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.




Extraliga junioři hraje se sponzorským názvem TJ Spartak Velké Meziříčí

Družstvo

Trenéři: MUDr. Petr Juda a Mgr. Petr Vašíček

Hráči: Brychta Filip, Heřmánek Eduard, Indra Patrik, Jakubec Vít, Jaša Roman, Juda Patrik, Kacafírek Michal, Kasan Jan, Kuřec Filip, Pintér Patrik, Pospíchal Martin, Římal Daniel, Trybuček Petr a Žaba Dominik


Rozpis utkání a výsledky

Skupina EX-JRI-B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.




Extraliga kadeti hraje se sponzorským názvem TJ Spartak Velké Meziříčí

Družstvo

Trenéři: MUDr. Pert Juda a Mgr. Petr Vašíček

Hráči: Alexa Šimon, Brychta Filip, Heřmánek Eduard, Jaša Roman, Juda Patrik, Kasan Jan, Kuřec Filip, Meluzín Tomáš, Pintér Patrik, Pokorný Robin, Pospíchal Martin, Procházka Patrik, Trybuček Petr, Tušer Milan, Všetečka Jakub a Žaba Dominik


Rozpis utkání a výsledky

Skupina EX-KTI-1B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS: EX-KTI-1B, EX-KTI-2A, EX-KTI-3B, EX-KTI-4A, EX-KTI-5A


Soutěže 2014/2015




1. liga kadetky

Družstvo

Vedení: Ing. Zdeněk Meitner

Hlavní trenér: Dana Melicharová

Hráčky: Barbora Bradáčová, Gabriela Fialová, Petra Indrová, Eva Krulová, Nikol Kubátová, Monika Kubíčková, Kateřina Kuníková, Karolína Maroňová, Šárka Semerádová, Veronika Semerádová a Nikola Škorpíková


Trénink

Trénuje se každé pondělí, středu a pátek od 16:00 do 18:00 v telocvičně ZŠ Nad Plovárnou v Jihlavě.


Rozpis utkání a výsledky

Skupina EX-KKY-KII
Výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KKY-KI
Výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina 1-KKY-II
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina 1-KKY-C
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.




Český pohár kadetky+juniorky

Družstvo

Vedení: Ing. Zdeněk Meitner

Hlavní trenér: Dana Melicharová

Hráčky: Barbora Bradáčová, Gabriela Fialová, Petra Indrová, Eva Krulová, Nikol Kubátová, Monika Kubíčková, Kateřina Kuníková, Karolína Maroňová, Šárka Semerádová, Veronika Semerádová a Nikola Škorpíková


Trénink

Trénuje se každé pondělí, středu a pátek od 16:00 do 18:00 v telocvičně ZŠ Nad Plovárnou v Jihlavě.


Rozpis utkání a výsledky

zpráva č. 5 (celkové výsledky)

zpráva č. 4 (po 3. kole)

zpráva č. 3 (po 2. kole)

zpráva č. 2 (po 1. kole)

zpráva č. 1 (po kvalifikaci)




Extraliga junioři hraje se sponzorským názvem TJ Spartak Velké Meziříčí

Družstvo

Trenéři: MUDr. Petr Juda a Mgr. Petr Vašíček

Hráči: Filip Brychta, Viktor Robert Hamara, Eduard Heřmánek, Patrik Indra, Vít Jakubec, Roman Jaša, Michal Kacafírek, Jan Kasan, Filip Kuřec, Patrik Pintér, Luboš Pospíchal, Martin Pospíchal, Daniel Římal, Marek Slavík, Matouš Staněk, Tomáš Vácha a Štěpán Žaba


Rozpis utkání a výsledky

Skupina EX-JRI finále
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-JRI-D
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-JRI-B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.




Extraliga kadeti hraje se sponzorským názvem TJ Spartak Velké Meziříčí

Družstvo

Trenéři: MUDr. Pert Juda a Mgr. Petr Vašíček

Hráči:Filip Brychta, Eduard Heřmánek, Patrik Indra, Roman Jaša, Patrik Juda, Jan Kasan, Filip Kuřec, Adam Peňáz, Jiří Pešek, Patrik Pintér, Robin Pokorný, Martin Pospíchal, Matouš Staněk, Petr Trybuček, Tomáš Vácha a Jakub Všetečka


Rozpis utkání a výsledky

Skupina EX-KTI-FII
Výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KTI-F
Výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KTI-5B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KTI-4B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KTI-3A
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KTI-2B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


Skupina EX-KTI-1B
Tabulku a výsledky utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.



Ročník 2012/2013


Extraliga KKY

hraje se sponzorským názvem Nové Veselí

Družstvo

Vedení:

Ing. Zdeněk Meitner

Hlavní trenér:

Dana Melicharová



Trenér:

Petr Hron



Fyzioterapeut:

Dušan Matějka



Správce webu:

Mgr. Jan Meitner


Hráčky:

Čermáková Daniela
(smečařka)


Maternová Jana
(libero)


Plešingrová Markéta
(blokařka)


Semerádová Veronika
(nahrávačka)


Vaňková Nikola
(smečařka)

Fejtová Magdalena
(blokařka)


Maternová Tereza
(univerzální hráčka)


Protivná Kateřina
(blokařka)


Staňková Radka
(univerzální hráčka)


Vondráková Daniela
(univerzální hráčka)

Flesarová Klára
(smečařka)


Nováčková Marie
(nahrávačka)


Řehořová Nikol
(nahrávačka)


Svobodová Kristýna
(smečařka)

Hronová Kateřina
(blokařka)


Piskačová Michaela
(blokařka)


Semerádová Šárka
(smečařka)


Šimurdová Alžbeta
(blokařka)




Trénink

Trénuje se každé úterý a pátek od 16:30 do 18:30 v hale TJ Sokol Nové Veselí.




Rozpis utkání a výsledky

EX-KKY-KII

1. kolo
13.4.2013 Vysočina - Šternberk 1:3 (25,-12,-18,-18)
13.4.2013 Vysočina - Hlincovka 0:3 (-17,-25,-13)

Tabulku a výsledky ostatních utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.


EX-KKY-II

1. kolo
03.02. 16:00 Vysočina - Olymp 2:3 (20,24,-17,-19,-9)

2. kolo
03.02. 13:00 Vysočina - Olymp 0:3 (-10,-16,-15)

3. kolo
09.02. 11:00 Loko Plzeň - Vysočina NH 3:1(14,17,-20,17)

4. kolo
09.02. 14:00 Loko Plzeň - Vysočina NH 3:2(16,-18,-25,23,11)

5. kolo
16.02. 10:00 Vysočina - ZŠ Mikulova NH 2:3(-19,21,-22,19,-8)

6. kolo
16.02. 14:00 Vysočina - ZŠ Mikulova NH 2:3(19,-23,15,-25,-11)

7. kolo
23.02. 11:00 Olymp - Vysočina 3:0(16,13,13)

8. kolo
23.02. 14:00 Olymp - Vysočina 3:0(14,13,27)

9. kolo
02.03. 11:00 Vysočina - Loko Plzeň 0:3(-22,-23,-19)

10. kolo
02.03. 14:00 Vysočina - Loko Plzeň 1:3(-24,-12,19,-17)

11. kolo
09.03. 12:00 ZŠ Mikulova - Vysočina 3:2(23,9,-22,-16,14)

12. kolo
09.03. 16:00 ZŠ Mikulova - Vysočina 3:1(-20,21,14,19)


Tabulku a výsledky ostatních utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.




Níže naleznete výsledky po základní části ligy (EX-KKY-B), ze které se započítávají vzájemné zápasy s členy skupiny EX-KKY-II.

1. kolo
06.10. 10:00 Brno - Vysočina NH1 3:0(19,17,15)

2. kolo
06.10. 14:00 Brno - Vysočina NH1 3:2(11,-21,-17,21,21)

3. kolo
13.10. 12:00 Přerov - Vysočina 3:2 (-16,23,-17,23,13)

4. kolo
13.10. 16:00 Přerov - Vysočina 3:1 (10,-17,15,12)

5. kolo
21.10. 11:00 Vysočina - Ostrava 0:3 (-9,-18,-11)

6. kolo
21.10. 14:00 Vysočina - Ostrava 2:3 (-19,25,-13,17,-3)

7. kolo
03.11. 12:00 Frýdek-Místek - Vysočina 3:1 (17,13,-17,18)

8. kolo
03.11. 16:00 Frýdek-Místek - Vysočina 3:2 (18,16,-26,-25,12)

9. kolo
10.11. 10:00 Vysočina - Prostějov 0:3 (-22,-19,-22)

10. kolo
10.11. 14:00 Vysočina - Prostějov 1:3 (-14,24,-16,-14)

11. kolo
17.11. 10:00 Vysočina - Brno 2:3 (-20,22,20,-16,-13)

12. kolo
17.11. 14:00 Vysočina - Brno 3:1 (-24,21,15,23)

13. kolo
01.12. 10:00 Vysočina - Přerov 0:3 (-19,-22,-11)

14. kolo
01.12. 14:00 Vysočina - Přerov 1:3 (-16,21,-22,-22)

15. kolo
09.12. 11:00 Ostrava - Vysočina NH1 3:0 (16,22,12)

16. kolo
09.12. 14:00 Ostrava - Vysočina NH1 3:2 (-21,-23,17,19,8)

17. kolo
12.01. 10:00 Vysočina - Frýdek-Místek 3:2 (-22,17,-19,13,12)

18. kolo
12.01. 14:00 Vysočina - Frýdek-Místek 0:3 (-19,-20,-23)

19. kolo
20.01. 10:00 Prostějov - Vysočina NH1 (kontumováno ve prospěch Prostějova)

20. kolo
20.01. 14:00 Prostějov - Vysočina NH1 (kontumováno ve prospěch Prostějova)


Tabulku a výsledky ostatních utkání ve skupině naleznete na stránkách ČVS.





Extraliga KTI

hraje se sponzorským názvem TJ Spartak Velké Meziříčí

Družstvo

Trenéři:

MUDr. Pert Juda
Mgr. Petr Vašíček

Hráči:

Ant Tuan Nguyen
Bláha Miroslav
Heřmánek Eduard
Hromádko Adam
Juda Patrik
Košábek Adam
Kuřec Filip
Láznička Jiří
Pešek Jiří
Pokorný Marek
Slavík Marek


Další informace naleznete na velmez volejbalu.



Extraliga JRI

hraje se sponzorským názvem TJ Spartak Velké Meziříčí

Družstvo

Trenéři:

MUDr. Petr Juda
Ing. Petr Dostál
Mgr. Petr Vašíček

Hráči:

Ant Tuan Nguyen
Augusta Petr
Bláha Miroslav
Heřmánek Eduard
Hromádko Adam
Košábek Adam
Krejska Tomáš
Kuřec Filip
Licek Jan
Matějka Jan
Pešta David
Podhrázký David
Prchal Vojtěch
Slavík Marek
Zmrhal Marek


Další informace naleznete na velmez volejbalu.